mgr Edyta Śniadecka - Dyrektor Poradni oligofrenopedagog, socjoterapeuta mgr Aneta Wojtkowiak - psycholog mgr Barbara Garbowska - psycholog mgr Dorota Handke - pedagog mgr Joanna Saniuk - tyflopedagog mgr Marta Lubieniecka -Witkowska - psycholog mgr Marzena Marcinkiewicz - psycholog/ pedagog/ socjoterapeuta mgr Agata Łopato psycholog . mgr Beata Grygorczuk - surdopedagog mgr Agnieszka Bartkowicz - psycholog mgr Magdalena Szymańska neurologopeda mgr Katarzyna Maksymiak- neurologopeda mgr Anna Żytkowicz - pedagog Administracja Katarzyna Wójcik - specjalista d/s administracyjnych i kadrowych mgr Agnieszka Stankiewicz - księgowa

mgr Edyta Śniadecka - Dyrektor Poradni oligofrenopedagog, socjoterapeuta

Nauczyciel dyplomowany - dział przedszkolny, szkolny kl. I-III, diagnoza, terapia, profilaktyka uzależnień, socjoterapia, terapeuta EEG - Biofeebeck, zajęcia warsztatowe dla młodzieży, szkolenia rad pedagogicznych , doradztwo zawodowe.

Wydział Pedagogiczny Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze - studia magisterskie w zakresie pedagogiki opiekuńczej i terapeutycznej

Katolicki Uniwersytet Lubelski. Wydział Humanistyczny - studia podyplomowe z zakresu Organizacji i Zarządzania.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu. Instytut Pedagogiki - studia podyplomowe z zakresu Socjoterapii.

ODN Zielona Góra - kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki specjalnej - oligofrenopedagogika.

ODN Zielona Góra - kurs kwalifikacyjny z zakresu Wychowania do Życia w Rodzinie.

Studium Nauczycielskie - Toruń - wychowanie przedszkolne.

Uniwersytet Zielonogorski - Doradztwo zawodowe i przedsiębiorczość

Kursy doskonalące - Szkolenie Pomoc dzieciom z rodzin dotkniętych przemocą. Szkolenie- Praktyka Perswazji i Wykrywanie Kłamstw. Seminarium edukacyjne- EURO NA EDUKACJĘ. Warsztaty- "Bez klapsa- jak z miłością i szacunkiem stawiać granice". Moje sylabki- nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną. Szkolenie- Diagnoza zaburzeń ze spektrum autyzmu. Szkolenie- Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. Szkolenie - Praca ze sprawcą przemocy. Szkolenie - Medyczne skutki zachowań ryzykownych młodzieży. Szkolenie - Przemoc domowa.  Trening Zastępowania Agresji TZA. Szkolenie - Metody stymulacji w diagnozie i terapii dzieci autystycznych. Szkolenie - Diagnoza dyskalkulii rozwojowej. Certyfikat - Dyskalkulia- przyczyny, charakterystyka, sposoby pomocy. Szkolenie - Rozwiązywanie problemów uzależnienia w gminie. Szkolenie - Specyficzne trudności uczniów w matematyce. Kurs - radosna Kinezjilogia. Warsztaty - Metody radzenia sobie z agresją - wprowadzenie do treningu zastępowania agresji. Szkolenie metodyczne połączone z zajęciami warsztatowymi na temat- Kompleksowego wspierania rozwoju dzieci i młodzieży w placówkach kształcenia specjalnego. Warsztaty doskonalące :Trening ortograficzny dla młodzieży" oraz "Psychologiczna analiza trudności i niepowodzeń szkolnych". Zajęcia edukacyjne - :Wspieranie rozwoju uczniów niepełnosprawnych poprzez wykorzystanie elementów terapii pedagogicznej" oraz "Zajęcia edukacyjne - instruktaż do programów aktywności M.CH. KNILL".